Tantrické masáže

TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE! Rezervace na tel: 773 666 959

provozní doba: 10:00 - 22:00

Ahoj, jsem Věra - v mých rukou dojdeš ke smyslnému uvolnění! Nemusíš se o nic starat, pouze si užiješ toho, co je Ti dáváno... a věř, je to jedno velké vzrušení! Čeká na Tě příjemné, provoněné a stylové prostředí v přítmí svíček.

Proč přijít na tantra masáž?

Moderní doba klade na muže stále větší tlak na výkon, odpovědnost a dodržování tzv. mužských rolí a tak dnešní muži často žijí v napětí a všudypřítomném stresu. Každý však potřebuje místo, kde může spočinout, načerpat nové síly a být na chvíli jen sám sebou. U mě brzy zjistíš, že zažíváš příjemnou pečující relaxaci a že je tu někdo, kdo Tě opravdu vnímá. Tantrická masáž nabízí zcela nový vhled do prožívání vzrušení. Díky tantrickým technikám a mé láskyplné pozornosti bude Tvoje vzrušení stoupat a klesat ve vlnách.

Nabízíme masáže:

1. Klasická masáž

smyslná, uvolňující masáž, která zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníky a je zakončena intmní masáží.

2. Dotek něhy

Hýčkání jemně hladivými doteky rukama a peřím. Jde o poznávání 5ti elementů, zahrnuta je i práce s dechem a technika velkého tahu (Big Draw). Součástí je i tantrický rituál-ten Tě před tantrickou masáží zklidní, naladí na intimní setkání a otevře naše těla tantrické energii.